אישורי הגעה

 

ארגון חתונה עסק לא פשוט אבל עכשיו אחרי שכבר מצאתם אולם, ביקרתם בסלון לשמלות כלה, קניתם חליפת חתן, טבעות נישואין, שלחתם הזמנות, הכל כבר מוכן עכשיו נשאר לדעת "מי יבוא...?" לאירוע! אתם יכולים להתקשר לכל מוזמן ומוזמנת ולעשות אישור הגעה בכוחות עצמכם, אבל הרבה אורחים שלא מתכוונים להגיע יגידו לכם שכן, בכל זאת אי הנעימות לא מאפשרת לומר לא לחתן או לכלה.
אפשר לבקש (להתחנן זו ההגדרה...) ממשפחה וחברים לעשות אישורי הגעה לחתונה עבורכם, אבל שוב אנחנו נכנסים לחוסר הנעימות של האורח לומר לבן משפחה שהוא לא מגיע לחתונה, ולכן גם אפשרות זו מוטלת בספק, חשיבות וידואי ההגעה אינה מוטלת בספק!  שולחנות חצי ריקים באולם כמות מנות מיותרת אשר התחייבתם אליה מראש = נזק כלכלי, מנה ממוצעת עולה 200 ש"ח תחשבו שרק 10 אורחים "יבריזו" באיזה נזק כלכלי מדובר?!

כל חברות ה"אישורי הגעה" בשוק מבקשות ממך את הרשימות שבועיים לפני ומתחילות לעשות אישורי הגעה לחתונה שבוע לפני האירוע, האם אתם יודעים מה יהיה עוד שבוע או עוד שבועיים?! גם האורחים שלכם לא... אישורי הגעה לחתונה כלים לאירגון החתונה רק איתנו חתונה בראש שקט.

אז מתחתנים יקרים, מערכת אישורי ההגעה של "מי יבוא...?" הינה המערכת הראשונה מסוגה  אשר בה אתם מקליטים את ההודעה, מכניסים את כל הרשימות מוזמנים שלכם, בוחרים שעה ושולחים את כל השיחות במקביל! התוצאות אמינות ביותר, ניתן לשלוח את אישור הגעה ימים ספורים לפני האירוע החשוב שלכם ולקבל את התשובות חזרה בפחות מדקה מרגע התשובה של האורח. גם אנחנו רוצים שתהיה לכם חתונה מושלמת!

העלות?! השאלה הכי מעניינת... המקצוענות הכי גבוהה שיש והעלות בדיוק להפך.

התחברות לאתר
 
 
דואר אלקטרוני:
סיסמה:
 
שחזור סיסמה
 
 
דואר אלקטרוני:
בטל
 
הרשמה לאתר
 
 
שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון ראשי:
טלפון משני:
דואר אלקטרוני:
סיסמה:
מורכבות:
 
אימות סיסמה:
אני מאשר שקראתי ומסכים לתנאי האתר
משתמש רשום
 
טופס יצירת קשר
 
 
שם מלא:
דואר אלקטרוני:
טלפון:
נושא הפניה:
שלח לי העתק לשירות לקוחות 0508925268 שלח סגור
 
נשלח
 
 
תודה על פנייתך. נחזור אליך בהקדם.